In search for ...

little piece of sunshine...
Показват се публикациите с етикет the little things. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет the little things. Показване на всички публикации

събота, 1 октомври 2011 г.

in the ocean of the sky



Отворен прозорец и пуснати щори...
Je t’aime, je t’aime
Comme une star de cinéma

little heart with big love...

събота, 21 май 2011 г.

time


Нямам време за сериали! Натоварват ме и ме преспиват! Играя във филма, но още не знам точната роля, нито края и както казва един приятел " ще поживеем, ще видим "!!!
Замислена. Замечтана. Объркана. My life in three words!

вторник, 19 април 2011 г.

feel...


Се чувства изпълнена с усмивки ... на моменти съм като полудяла, но щастлива :)

понеделник, 11 април 2011 г.

Сядам. Паля. Опитвам се да забравя, но потъвам в мисли... Живота, хората, нещата... отношенията! Толкова са сложни , че при всяко обсъждане се чува около хиляда пъти "офффф и незнам" , после си мисля за децата… малките деца, колко е хубаво да си малък, как главата ти е пълна с въображение, проблеми има разбира се, преживяват всичко за минути, плачат и им минава... не е ли хубаво да си малък, усмивката им е като слънце! Защо не може и при нас да е така... стига сме се опитвали да анализираме нещата, нека просто да се случват, но мамка му това означава да спрем да мислим... възможно ли е да го направим... Да ценим живота и да сме благодарни ... , както някой беше написал „ Харчим толкова много за щастие, а най-хубавите неща в живота са безплатни” Искам мирис на пролетни цветя, любов, слънце и усмивки...

И залези все така вълшебни...

Искам и теб... Искам!!!





четвъртък, 17 март 2011 г.

piece of me


След всяко game over има нова игра!!! :) TILT- ей това!!!

Тъпо ми става... после се смея... Животът най-голямото шоу на света!!!

петък, 11 март 2011 г.

веднъж!


Да се чувстваш силен, а да си по лабилен от всякога... Трябва ли да спрем да живеем, само защото ни е страх да ни наранят...?!

четвъртък, 3 март 2011 г.

сряда, 23 февруари 2011 г.

петък, 4 февруари 2011 г.

always patronize!




Every second passes without me releasing all the thoughts... Let you go...
Every time I close my eyes, I see your face and I feel so... Why would you go?

And I Try... To win you over
And I Try... To make you stay
And I Try... To make you love me; God, I try!

Is that someone else making you happy; Something that I couldn't do!
I hope is that you are happy, cause I'm tired trying my all with you!

And I Try... To win you over!
And I Try... To make you stay!
And I Try... To make you love me

And I try
Yes I try
And I try
And I try
God I try


петък, 28 януари 2011 г.

И на теб ти се е случвало...



- Да те събудят по телефона и да те попитат: Спиш ли?!

- Да дръпнеш врата, когато трябва да я бутнеш..

- Да използваш мобилния си телефон като фенерче..

- Да извадиш мобилния си за да погледнеш колко е часът, и като го прибереш си нямаш и на представа колко е часът..

- Да запееш някоя английска песен, но да си нямаш и напредстава за какво се пее..

- Да натиснеш без да искаш звънец вместо крушката в блока..

- Да си в метрото и да забележиш как някои пътници дремят и точно преди спирката кадето трябва да да слязат, се сабуждат..

- Да говориш нарочно пред пред вентилатор за да чуеш как гласа ти се променя като на робот!

- Да кажеш: Утре ще стана по-рано за да уча!

- Да звъннеш на някого по звънеца и когато те попитат: Кой е? ти отговаряш - Аз съм,отвори!

- Да се базикнеш с някого като му звъннеш на звънеца и избягаш..

- Да не можеш да си обясниш: Защо кабела на зарядното се заплита толкова много?!

- Да си купиш гумичка за триене и никога не я довършваш защото винаги я губиш..

- Да ти се повтори сънят който си санувал отново и отново..

- Да паднеш пред много хора и да станеш за смях..

- Да разговаряш с някого и в същото време да искаш да си спомниш кой е..

- Да настъпиш педала на газта когато видиш светофара че е на жълтата светлина..

- Да натискаш по-силно копчетата на дистанционното когато батериите са се изтощили..

- Да поздравиш някого който те е поздравил дори и да не го познаваш..

- Да кажеш на твой приятел да не гледа в определена посока и той винаги поглежда..

- Да кажеш: Изгубих мобилния, изгубих го!!! Ааа не бе тук е..

- Да забравиш името на човека който се е запознал с теб преди няколко минути..

- Да гледаш някой филм който вече си го гледал няколко пъти..

- Да си сложиш тениската на обратно..

- Да се прибереш по-рано защото те е страх от тъмното..

- Да се напиеш толкова зраво че на другия ден да те е срам да излезеш от вас..

- Да отидеш на фризьор и дори и да му обясниш как искаш да те подстриже, никога не го прави както би ти се искало..

- Да кажеш на някой приятел: Дай,аз мога! Но истината е че не-можеш..

- Всичко което ти харесва е: Нелегално, неморално или се дебелее от него..

- Да ти пратят нещо от сорта: Ако не го препратиш до няколко часа ще умреш или ще ти се случи нещо лошо.. В случая значи си умирал над 1.234.567 пъти

неделя, 23 януари 2011 г.

факс.



Да рисуваш някои на всеки пейзаж, да си представяш, да мислиш и да знаеш, че ще бъде по-хубаво от това, което съзнанието ти може да роди, но това е one way ... и ги няма, сякаш са били и някои с гума ги е изтрил, но химикала още си личи ...
Чувствам,че не мога да си намеря място... всичко е заето, дали аз закъснях? Или времето бързаше?!?
Сънища. Реалност. Надежда. Отчаяние. Мисъл. Вина. Смях. Ирония. Мръсотия, много мръсотия има около мен, как да остана да сияя...Навсякъде около мен има чалга, а аз не искам да я слушам... Драма би казал някои... не просто стоя на сянка и чакам слънцето да изгрее, а то отдавна е залязло... Многоточие