
Понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя. И две очи, учудено гледащи в мен, говорят за изгубеният момент... И
оп battery low! Що за
livestyle става на въпрос... Разказ под името " Непоправимо", спомени, които те удрят в главата, като студена вълна в горещ летен ден! И мисли за това, което си изтървал, как всеки потегли, и си мисля I'
ts too late...
too late... за всичко! Дори и за мисли, за това просто си седя!!!
Ме: Какво правиш?
said: За тебе си мисля!
Me: xaxaxa да видя не вярвам!
said: Гледам хората и виждам теб! Представяш ли си?
Ме: xaxa Не!
said: И аз...
От архива за спомен ...