In search for ...
сряда, 20 април 2011 г.
вторник, 19 април 2011 г.
понеделник, 11 април 2011 г.
Сядам. Паля. Опитвам се да забравя, но потъвам в мисли... Живота, хората, нещата... отношенията! Толкова са сложни , че при всяко обсъждане се чува около хиляда пъти "офффф и незнам" , после си мисля за децата… малките деца, колко е хубаво да си малък, как главата ти е пълна с въображение, проблеми има разбира се, преживяват всичко за минути, плачат и им минава... не е ли хубаво да си малък, усмивката им е като слънце! Защо не може и при нас да е така... стига сме се опитвали да анализираме нещата, нека просто да се случват, но мамка му това означава да спрем да мислим... възможно ли е да го направим... Да ценим живота и да сме благодарни ... , както някой беше написал „ Харчим толкова много за щастие, а най-хубавите неща в живота са безплатни” Искам мирис на пролетни цветя, любов, слънце и усмивки...
И залези все така вълшебни...
Искам и теб... Искам!!!


петък, 25 март 2011 г.
петък, 11 март 2011 г.
веднъж!
неделя, 6 февруари 2011 г.
te busque
вторник, 25 януари 2011 г.
неделя, 26 декември 2010 г.
розово-сиво страшно красиво ...
понеделник, 20 декември 2010 г.
I never forget ...
За Коледа не искам подаръци…
…само една висока стълба, за да мога да стигна до небето и да прегърна тези, които си отидоха. Нямам нужда от ангел под елхата, имам един, който ме пази от небето. Сложи това на профила си ако имаш някой любим на небето и би ти се искало да бъде с теб на масата, на Коледа.
Честита Коледа на теб, където и да си, винаги ще бъдеш с мен ! …… ♥ ♥ ♥ !!!
понеделник, 20 септември 2010 г.
четвъртък, 26 август 2010 г.
неделя, 25 юли 2010 г.
събота, 24 юли 2010 г.
понеделник, 19 юли 2010 г.
вторник, 6 юли 2010 г.
четвъртък, 17 юни 2010 г.
c(:
вторник, 15 юни 2010 г.
четвъртък, 10 юни 2010 г.
:?
PIECE OF FILM OF MY LIFE...
20!













